زیرنویس فارسی A Cool Fish 2018بزرگ نمایی تصویر

اکران : 2018

ژانر : کمدی

کیفیت :

حجم :

کشور : China

زبان : ماندارین

امتیاز : 7.0

تعداد رای : 1,179

امتیاز منتقدین : N/A

رده سنی : N/A

مدت زمان : 109 دقیقه

کارگردان : Xiaozhi Rao

نویسنده : Zhilong Lei, Xiaozhi Rao

ستارگان : Jianbin Chen, Suxi Ren, Binlong Pan, Yu Zhang

خلاصه داستان دانلود زیرنویس فارسی A Cool Fish 2018 - داستان این فیلم درباره ی دو سارق است. این دو دزد تازه کار که از قواعد دزدی بی خبر هستند آپارتمان یک زن را تحت نظر می گیرند و در یک فرصت به آن دستبرد می زنند اما چیزی از آن آپارتمان عایدشان نمی شود و به این ترتیب آنها یک دزدی اشتباه و ناقص انجام می دهند اما آنها با مشکلی دیگر هم باید دست و پنجه نرم کنند و آن مشکل یک پلیس سابق و شجاع است که آنها را تعقیب می کند.

دانلود زیرنویس فارسی A Cool Fish 2018

داستان این فیلم درباره ی دو سارق است. این دو دزد تازه کار که از قواعد دزدی بی خبر هستند آپارتمان یک زن را تحت نظر می گیرند و در یک فرصت به آن دستبرد می زنند اما چیزی از آن آپارتمان عایدشان نمی شود و به این ترتیب آنها یک دزدی اشتباه و ناقص انجام می دهند اما آنها با مشکلی دیگر هم باید دست و پنجه نرم کنند و آن مشکل یک پلیس سابق و شجاع است که آنها را تعقیب می کند و …

فیلم A Cool Fish 2018 که در زبان فارسی بیشتر به نام فیلم کول فش شناخته می شود با امتیاز 7.2 از وب سایت IMDB به کارگردانی Xiaozhi Rao و با حضور ستارگانی همچون Jianbin Chen, Suxi Ren, Binlong Pan ساخته شده است , این فیلم محصول کشور چین می باشد.

لینک های دانلود زیرنویسوضعیتتمام کیفیت ها
بزودی ارایه می شود...تکمیلدارد
نظرات تعداد دیدگاه های تایید شده :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *